„Klątwa Śpiącej Królewny”, czyli trochę bajka trochę horror

Kiedy Thomas dostaje w spadku starą, rodzinną rezydencję wpada w zachwyt. W końcu to zastrzyk gotówki, który przyda się każdemu młodemu człowiekowi. Emocje opadają, gdy widzi w jakim stanie znajduje się odziedziczony przez niego dwór. Gorzej, że razem z posiadłością Thomas odziedziczył coś jeszcze…

Tajemnica

Film online klątwa śpiącej królewny z lektorem pl to opowieść o tajemnicy, którą koniecznie trzeba rozwikłać. W bajce Śpiącą Królewnę obudził pocałunek księcia. Niestety, ale prawdziwe życie ma niewiele wspólnego z bajkami. Co jednak stałoby się gdyby książę nie nadszedł, a królewna nigdy by się nie zbudziła? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w filmie, jeśli tylko obejrzysz go w całości.

Trudny spadek

Jak już wspomniano razem z dworem Thomas odziedziczył coś jeszcze. Otrzymał rolę strażnika wszystkich demonów i potworów, które znajdują się we wnętrzu domu. Krew Thomasa może otworzyć wszystkie drzwi w domu, ale czy może też powstrzymać złe istoty? W tym zadaniu pomoże mu również kilku sojuszników, którzy przy okazji chcą rozwiązać własne sprawy i problemy.

Powtarzający się sen

Równocześnie Thomas cały czas ma powtarzający się sen. Widzi piękną dziewczynę, która śpi. Chłopak wie, ze musi ją pocałować by przerwać sen. W tych scenach atmosfera jest bajkowa. Jednak szybko zmienia się w koszmar, kiedy okazuje się, że Dzika Róża (Briar Rose) jest przetrzymywana w przerażającej otchłani bez wyjścia. Czy Thomas da radę ją uratować? Czy prawdziwa miłość zwycięży? A może Śpiąca Królewna nigdy się nie zbudzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *