Film online Przyciąganie

Kino rosyjskie zaczyna powoli zmieniać swoją twórczość, a za wzór obrało sobie kolegów zza wielkiej wody. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze filmy, wszelkiego gatunku powstają w Stanach Zjednoczonych. To tam także miały premiery największe produkcje ostatnich lat jak Avatar, Władca Pierścieni czy filmy z Tomem Hanksem w roli głównej.

Warto jednak zajrzeć do najnowszej kinematografii naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. W ostatnim czasie wyszło kilka produkcji, które swoimi trailerami zachęcały do obejrzenia filmu, ale jednak jak to w przypadku trailerów bywa, na dobrych urywkach się kończyło. Próbując przyciągnąć jak największą rzeszę nowych odbiorców powstał nowy film online Przyciąganie.

Można go porównać do choćby Deep Impact, Edge of Tommorow czy Arrival. Fabuła jednak jest znacznie bardziej skomplikowana niż mogłoby się to wydawać. Owszem jest wątek obcych, którzy lądują na ziemi, ale jest także scen miłosnych, które mogą czasami sprawiać wrażenie, że to romantyk ze scenami postapokaliptycznymi.

To co należy wyróżnić na duży plus to efekty specjalne. Te w tym filmie są naprawdę dobre i wcale nie odstają od tych Hollywoodzkich, a w niektórych momentach okazują się nawet o wiele lepsze. Choć budżet filmu nie pozwolił na zaangażowanie gwiazd światowego kina, można śmiało powiedzieć, że aktorzy odgrywający główne role spisali się bardzo dobrze.

Jednak każdy opinie i zdanie na temat produkcji może mieć inne, więc warto obejrzeć film online Przyciąganie, bo dosyć szybko znalazł się już na serwerach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *